Vedoucí autosalonu / autoservisu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s auty ? Dokážete si sám vybrat a řídit svůj tým a vést celý autoservis ?

Pro nově vznikající autoservis Škoda a Citroën v Jindřichově Hradci hledáme zkušeného kandidáta !

- Samostatné vedení servisu
- Vedení mistra dílny, automechaniků, lakýrníků apod. (celkem cca 10 - 15 lidí)
- Obchodní činnost, tvorba plánů, komunikace s dodavateli
- Motivace a kontrola podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné společnosti
- Zodpovědnou a samostatnou práci
- Motivační finanční ohodnocení + měsíční bonusy
- Flexibilní pracovní dobu
- Služební telefon, tablet nebo notebook
- Služební vůz i pro soukromé účely
- Nástup: únor 2017

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 21 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

autoservis

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Prokazatelná praxe v oboru, nejlépe z koncernu Škoda, VW, Audi apod.
- Odbornost a aktivní přístup k práci
- Manažerské schopnosti
- Velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti
- Reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2789281   Datum zveřejnění: 2.12.2016