Asistentka autoservisu/ recepční s řidičským průkazem, nástup ihned

Praha 4, Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

  • Osobní, emailová a telefonická podpora zákazníků
  • Koordinace interních servisních prací
  • Zajištění a organizace schůzek
  • Zjišťování problémů, řešení reklamací
  • Zpracování nabídek, zakázek a faktur

Profil kandidáta

  • Min. roční zkušenost v automobilovém průmyslu /Asistentka servisu, recepční a pod./
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B, vášeň pro auta
  • Aktivní a pozitivní přístup, orientace na spokojenost zákazníka,
  • Reprezentativní vystupování, výborné komunikační a organizační dovednosti, asertivita

Nabízíme

  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou
  • Mladý přátelský kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí, luxusní prostory
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Fixní plat + motivační bonusy
  • Flexibilní pracovní doba (pondělí až pátek; 8 nebo 12 hodinovky, prodloužené víkendy, volno v týdnu)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2794831  Datum zveřejnění: 3.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 28 000 Kč