Příležitost pro Vás! Práce ve výrobě za 24. 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Beroun
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte pro jednu z předních světových společností v oblasti automobilového průmyslu. Spokojenost zaměstnanců je u nás na prvním místě a proto se můžete těšit na přátelské prostředí, díky našemu vstřícnému přístupu k zaměstnancům jsme již několikrát získali 1. místo v soutěži Zaměstnavatel roku. A i to, že Vás dokážeme odměnit lákavou mzdou, se odráží na příjemné atmosféře, která ve společnosti panuje. Koho vlastně hledáme? Muže, ženy a studenty, kvalifikované i nekvalifikované zájemce o pozici operátora výroby.

POPIS POZICE
– manipulace se součástkami do chladičů a do ovládácích panelů klimatizací

Zaměstnanecké výhody, benefity

– základní mzda 18.000 Kč
– příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod
– příplatky za noční směnu 16 Kč/hod
– Příplatky za práci v sobotu a v neděli, příplatky za přesčas
– dovolená 5 týdnů
– smlouva na HPP
– příspěvek na stravování nebo stravenky
– týmový bonus až 1.200 Kč
– bonus za práci se strojem až 3.000 Kč
– bonus za znalost práce až 3.000 Kč
– svozové autobusy z okolí ZDARMA – Žebráku, Příbrami, Hořovic a Berouna
- místo pracoviště je Žebrák

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 254 963, nebo emailem na daniela.vejvodova@manpower.cz, nebo nás navštivte na pobočce v Žebráku adresa je Plzeňská 49, 267 53.

Těšíme se na Vás.

Informace o náboru

– manuální zručnost
– ochotu pracovat ve třísměnném provozu
– vše potřebné Vás rádi naučíme

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2017 (zbývá ještě 100 dnů)

Hlavní oblast působení klienta

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- vše potřebné Vás rádi zaučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 2796716   Datum zveřejnění: 19.5.2017