Technický Manažer

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Tábor
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro světového lídra v automotive hledáme Technického manažera (Engineering Manager).

- Kompletní vedení technického oddělení (40 lidí)
- Zavádění zlepšovacích pokročilých výrobních nástrojů a procesů
- Návrhy nových technologických postupů ke zvýšení efektivnosti stávající výroby a produktivity práce
- Zajištění kvality ve vztahu k výrobním požadavkům a rozpočtu
- Analýza proveditelnosti (DFA / DFM) a PFMEA o nových produktech
- Řízení a kontrola oblasti bezpečnosti a hygieny práce
- A další činnosti

Co od Vás očekáváme
- VŠ strojírenského směru
- Min. 6 let praxe ve vedoucí technické pozici
- Vysoká odbornost v oblasti údržby v mezinárodní automotive společnosti
- OEM nebo Tier One automotive zkušenosti
- Aktivní znalost AJ
- Pokročilou znalost práce na PC
- Zkušenosti s project managementem
- Velmi dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní mzdové ohodnocení + 13. plat
- Týden dovolené navíc
- Firemní benefity
- A další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice
ID: 2796730   Datum zveřejnění: 3.11.2016