Asistentka ředitele - až 35 000 Kč

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Jste organizačně zdatná a samostatná ? Převezmete ráda zodpovědnost za celou administrativní agendu a chod kanceláře ředitele ? Hovoříte alespoň částečně německy ?

Výrobní společnost na Kaplicku přijme Asistentku ředitele !

* Veškerá administrativní a organizační podpora kanceláře ředitele
* Příprava prezentací, tabulek a dalších podkladů pro jednání
* Převážně písemná komunikace v německém jazyce, popř. anglickém
* Jednání s dodavateli služeb (personální agentury, bezpečnostní služby, apod.)
* Spolupráce s oddělením nákupu a mzdovým oddělením
* Příprava pracovních smluv a dalších podkladů pro zaměstnance

Profil kandidáta

Požadujeme
* SŠ / VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici vítána
* Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint apod.)
* Znalost NJ (min. B1)
* Organizační schopnosti, samostatnost
* Vstřícné vystupování, týmový hráč
* Příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Zodpovědnou, různorodou práci s možností profesního růstu
* Příjemný kolektiv
* Motivační platové a osobní ohodnocení odpovídající zkušenostem
* Příspěvek na stravování
* Služební telefon
* Notebook
* 5 týdnů dovolené
* Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2802661  Datum zveřejnění: 25.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou dle praxe