Disponent / ka výroby s NJ

Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Popis pozice

* Plánování výroby podle aktuálních zakázek
* Zajištění materiálů pro výrobu, údržba kmenových dat
* Komunikace s centrální logistikou v Německu
* Management RFID a zpětného hlášení na dílně
* Komunikace se zákazníky a s dodavateli výrobků a služeb

Požadujeme
* SŠ / VŠ vzdělání
* min. 2 roky praxe na obdobné pozici
* aktivní znalost NJ slovem i písmem podmínkou
* znalost práce na PC (SAP, Excel, Word, Outlook, PowerPoint apod.)
* logické myšlení, proaktivní přístup
* organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita

Nabízíme

* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti
* Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu
* Platové a osobní ohodnocení dle zkušeností + 13. a 14. plat
* Příspěvek na stravování
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dojíždění
* nástup: ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2803202  Datum zveřejnění: 8.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou