Předvánoční brigáda až 140 Kč/hod (Tiskař)

Chrášťany, Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Máte rádi fotoknihy, fotokalendáře a jiné tiskoviny? Chcete poznat zákulisí jejich výroby? Hledáte inspiraci na vánoční dárky? Pokud alespoň jednou odpovíte ano, tak právě pro Vás tu máme atraktivní předvánoční brigádu v tiskárně.

Tato brigáda je vhodná pro muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky.

Čeká Vás různorodá práce v prostředí, které hýří barvami. Vaší náplní práce budou různé tiskařské práce, na které Vás samozřejmě pečlivě zaučíme.

Profil kandidáta

Budete pracovat v tiskárně, tudíž od Vás očekáváme, že budete pečliví a samostatní. Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny. Minimální věk je 18 let.

Nabízíme

Tak a teď to nejlepší nakonec. Získáte atraktivní odměnu, která činí až 140 Kč/hod
+ 80 Kč stravenky. Mnohé z Vás jistě potěší i zálohy, které vyplácíme každý týden. Nástup možný kdykoliv, s tím že tato brigáda končí před vánočními svátky.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na: [email protected], nebo na telefoním čísle 26254968.

Těšíme se na spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2806476  Datum zveřejnění: 25.11.2016