Účetní

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Hledáte-li pracovní pozici v příjemné a progresivní společnosti, kde budete moci využít Vaše zkušenosti z oblasti účetnictví, analytické myšlení a hlavně zodpovědnost, jste na správném místě!

Na pozici Samostatné účetní budete zpracovávat komplexní účetní agendu obsahující závěrky, přiznání DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti, skladové operace, účtování přijatých faktur, účtování služebních cest apod.

Budete také úzce spolupracovat s finanční manažerkou na ročních závěrkách, auditu a ročním přiznání k dani z příjmu PO.

PROFIL KANDIDÁTA

Důležité je, aby Vás účetnictví bavilo a bylo Vaším posláním. Jelikož je pozice samostatná, je nutná praxe v účetnictví min. 5 let – s praxí je spojená také znalost českého účetnictví a daňových zákonů.

Osobnostní stránka je pro nás také velmi důležitá, potřebujeme komunikační schopnosti a aktivní přístup.

Budete využívat anglický jazyk v písemné i mluvené podobě, troufnete si?

Při práci je také nutná znalost MS Office.

Nabízíme

Čeká Vás práce v příjemném prostředí s možností profesního i osobního růstu.

Zajímavé mzdové ohodnocení.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Stravenky, notebook, telefon.

Pracoviště v Hradci Králové.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2806795  Datum zveřejnění: 10.11.2016