Manažer EMS, BOZP, kvality

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Tábor
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Nabízený plat (hrubého)
50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- V součinnosti s dalšími útvary řízení kvality (SCM, laboratoře, technologie, R&D, zákaznický servis) příprava a realizace certifikace dle norem ISO TS a VDA
- Komplexní správa environmentálních rizik (odpady, obaly, NCHLP, emise, odpadní vody, ionizující záření) v souladu s platnými normami a předpisy
- Komplexní správa BOZP – školení, dokumentace, prevence

Požadujeme:
- VŠ přírodovědně-technického směru
- Znalost norem ISO TS, VDA a jejich certifikace
- Znalost řízení environmentálních rizik
- Procesní myšlení
- Komunikativní znalost AJ
- Prezentační a komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní a zajímavou práci pro významnou mezinárodní společnost
- Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
- Motivující finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosem pro firmu
- Možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- Jazykové kurzy
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

chemický, plasty

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický obor, přírodovědně - technický, chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Krajinská 16
370 01 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2808554   Datum zveřejnění: 11.11.2016