Úpravárenský dělník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Vratimovská 689/117, Ostrava, Kunčice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
14.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
20000 - 22000,- Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přípravné práce pro vykládku železničních vozů jako je povolování
přistavených vozů, zadrátování palcových hřídelů dveří atp.
- čištění železničních vozů sfoukáváním
- činnosti spojené s klopením železničních vozů
- údržba a čištění strojního zařízení hrubotřídičů, článkových podavačů,
drtiče a odsunové pásy dopravy včetně příslušných přesypů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 100,- Kč/hod.
- příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
- bezplatné vzdělávání
- nadstandardní zdravotní péči
- 25 dnů dovolené
- závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Naším klientem je největší hutní společnost světa ArcelorMittal Ostrava, a.s., jež ve svém ostravském závodě vyrábí téměř 2 milióny tun oceli ročně a přes veškeré strasti těžkého průmyslu je stabilním zaměstnavatelem v kraji.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technické zaměření studia

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu učit se
- ochotu pracovat v nepřetržitém režimu
- dobrý zdravotní stav, fyzicky náročné prostředí
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
28.října 3138/41
70200 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamil Kret
Tel.: +420605222130
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2808622   Datum zveřejnění: 11.11.2016