Sales Support/Marketing Specialist

Slaný, Středočeský kraj

Popis pozice

  • Podpora týmu obchodníků, především v reportingu a v práci s čísly
  • Práce s interním SW na podporu prodeje, CRM SW a ERP SW (SAP)
  • Realizace kampaní a marketingových aktivit daných mateřskou společností v Německu
  • Údržba webových stránek a správa sociálních sítí, práce s Google Analytics
  • Jednání s dodavateli tiskovin (katalogů, vizitek, kalendářů, letáků, fotografií aj.) a dárkových předmětů
  • Psaní PR článků, sledování konkurence a novinek v oboru strojírenství

Profil kandidáta

  • AJ na pokročilé úrovni, angličtina je u našeho klienta korporátním jazykem a bez ní to opravdu nepůjde
  • Hledáme samostatného kandidáta, který se nezalekne široké pracovní náplně
  • Zkušenost na podobné pozici 2-5 let
  • VŠ vzdělání velkou výhodou, ale nikoliv nutností, pokud je nahrazenou zajímavou praxí

Nabízíme

  • Samostatná a různorodá práce u nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • podnikové jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • 13.plat a vánoční bonus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2808623  Datum zveřejnění: 11.11.2016