Marketing Product Development Manager

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Jedinečná příležitost pro manažera, který má prokazatelné zkušenosti s implementací projektů vedoucí k novým obchodním příležitostem !

Obchodní společnost, která se řadí mezi lídry v oblasti energetiky, přijme kolegu do svého dynamického prostředí Business Development a řízení zákaznického cyklu !

  • Účast na mezinárodních projektech
  • Projektové řízení zákaznického cyklu a kontaktu se zákazníkem
  • IT a business analýza současného a budoucího stavu
  • Implementace projektů - obchodní strategie, IT nástroje a marketingové přístupy
  • Analýza a řízení zákaznické cesty, analýza vhodných CRM řešení, analýza rizikových bodů s obchodním potenciálem

Požadujeme
  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v projektech řízení zákaznického cyklu a kontaktu se zákazníkem
  • Zkušenosti v oblasti Product / Business Development (vhodná předchozí praxe ve "Velké čtyřce" či v korporátním segmentu)
  • Marketingové cítění a smysl pro obchod
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Praxe min. 3 roky v dané oblasti

Nabízíme

  • Příležitost pro profesní i osobní rozvoj
  • Práci v mezinárodním týmu v zázemí silné a dynamické společnosti
  • Práci s "top level" klienty na různorodých a zajímavých projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivační finanční ohodnocení vč. pestré škály benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2810063  Datum zveřejnění: 14.11.2016