Operátor výroby - Praha Východ

Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho klienta zabývající se výrobou lisovacího nářadí hledáme operátory výroby na montáž komponentů:

• Zajímavá práce u prestižního zaměstnavatele
• Zevrubné zaučení samozřejmostí
• 12ti hodinové směny
• Odpovídající finanční ohodnocení a řada zaměstnaneckých benefitů

Profil kandidáta

• min. vzdělání - základní
• Vyučení v technickém oboru = výhodou
• Zkušenosti z automobilového průmyslu = výhodou

• Spolehlivost
• Pečlivost
• Pozornost
• Manuální zručnost

Nabízíme

• reálný výdělek až 27 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků)
• základní hodinová mzda 140 Kč
• příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)
• příplatky za přesčasy
• relokační příspěvek - příspěvek na dojíždění (až do výše 1000 Kč / měsíc)
• zajištění ubytování
• možnost vyplácení záloh
• Další benefity: docházkový bonus 0-1 500 Kč, výkonnostní příplatek 0- 1 800 Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2810710  Datum zveřejnění: 20.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000