Mistr výroby / 2 směny - 30 000 Kč

Kaplice, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Otevřena pozice Mistra výroby v perspektivní zahraniční společnosti na Kaplicku !

  • Zajištění výroby a kvality produkce
  • Detailní plánování výroby
  • Efektivní využití výrobních zdrojů a surovin
  • Objednání materiálu do výroby, uzavření zakázek
  • Vedení spolupracovníků ve směnném provoze
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Spolupráce s vedoucím výroby a dalšími odděleními

Profil kandidáta

Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání - ideálně strojního zaměření
  • Znalost NJ min. na mírně pokročilé úrovni (A2/B1)
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců
  • Znalost obsluhy strojů
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, SAP)
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provoze

Nabízíme

  • Zázemí dynamické zahraniční společnosti
  • Účast na různorodých projektech
  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení v závislosti na Vašich schopnostech
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Příspěvek na stravné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2812707  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč