Stavbyvedoucí

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavěli jste již jako malí hrady z písku? Merkur byla vaše oblíbená hračka a na Lego vzpomínáte dodnes? Přidáte-li k tomu i zkušenosti ze stavebnictví potom jste pro našeho klienta ten správný člověk.

Pro stavební společnost založenou v roce 2004, která se neustále intenzivně rozvíjí a svou velikostí patří mezi středně velké podniky hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucí.

Co Vás čeká? Budete zabezpečovat realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací. Budete zodpovědný za dodržování harmonogramu stavby, přejímku staveniště, kontrolu kalkulací stavby. Budete zabezpečovat vstupní kontroly materiálu, výstupní kontrola subdodavatelských dodávek. Na starosti budete mít i přípravu podkladů pro fakturaci, zajišťování podkladů pro přejímací řízení vlastních dodávek i subdodavatelů a vedení přehledu vad a nedodělků a jejich odstranění.

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
- praxe ve stavebnictví min. 3 roky
- ŘP sk. B
- práce na stavbách v rámci celé ČR
- výborná znalost MS Office
- samostatnost, spolehlivost
- časová flexibilita
- výhodou osvědčení o autorizaci v oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- po zapracování zajímavý systém osobního ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Svatoš
Tel.: +420 606 096 543
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2814846   Datum zveřejnění: 16.11.2016