Skvělá příležitost pro rozvoj Vaší kariéry - Back office v automotive

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme pro Vás jedinečnou pracovní příležitost v oblasti automotive. Práce je vhodná pro ty, kteří se zajímají o práci ve vývojovém centru a chtějí mít tu možnost nahlédnout do interních procesů vývoje.

Náplň práce:
Budete pracovat ve vývojovém centru, kde se testují senzory a softwary. Vaší náplní práce bude zpracování a vyhodnocování dat z testů a analýza výsledků procesu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.650,-Kč. A navíc širokou škálou benefitů, jako jsou plnohodnotně hrazené stravenky, multisport karta, kafetérie, kantýna v office parku, dovolená 20 + 10 dní na kalendářní rok... Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, které Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a
Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás dokončené středoškolské vzdělání a znalost angličtiny na úrovni A2/B1. Pro ty, co mají zájem o oblast techniky a automotive, kladou důraz na detail a mají organizační schopnosti je tato pozice jako stvořená.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 2817818   Datum zveřejnění: 18.11.2016