Technický obchodník pro Německo

Okres Pardubice

Popis pozice

Každý úspěch začíná rozhodnutím zkusit to.

Pojďte se stát úspěšným v oblasti, která Vás baví!

Pošlete mi Vás životopis na email [email protected]. a já Vám přiblížím informace uvedené níže.

  • jako obchodník budete mít na starosti z velké části získávání nových zákazníků, hledání příležitostí k obchodu

  • Vaším teritoriem bude celý německý trh, o který se z této společnosti starají i další lidé

  • jako správný zástupce budete reprezentovat společnost, vyjednávat s klienty a vytvářet pro ně nabídky

  • k ruce Vám bude asistent pro klasickou administrativní práci, ovšem navolání schůzek je na Vás

  • do zahraničí budete jezdit firemním vozem cca 3 dny v týdnu

Profil kandidáta

  • uplatníte se zde pouze s pokročilou znalostí německého jazyka

  • potřebujeme člověka ochotného cestovat

  • vyžadujeme relevantní obchodní zkušenosti, nejlépe v rámci strojírenství, technický produkt

  • práci získá komunikativní osoba, která se výborně prezentuje, samostatně pracuje a je flexibilní

  • ŘP sk.B a znalost práce na PC je samozřejmostí

Nabízíme

  • budete pracovat v české výrobní společnosti s více jak 20ti letou praxí, která podniká v gumárenském a plastikářském průmyslu

  • obdržíte kvalitní zaškolení na odbornou způsobilost

  • dostanete služební automobil, notebook a telefon

  • získáte platové ohodnocení částečně závislé na výkonu

  • práce bude v týmu s kolegy obchodníky a back office

  • místo výkonu práce bude v okrese Pardubice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2822201  Datum zveřejnění: 6.1.2017