Vedoucí investičních projektů

Jihočeský kraj

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v blízkosti rakouských hranic, přijme do svého týmu Vedoucího investičních projektů !

  • Podpora při realizaci investičních projektů
  • Sestavení, připomínkování a udržování příslušných zadávacích podmínek a standardů firmy v souvislosti s investicemi a stavbami
  • Jednání s dodavateli o cenách a obchodních podmínkách, příprava a uzavírání smluv
  • Spolupráce s centrálním nákupem v oblasti investic
  • Koordinace procesu odprodeje firemního majetku (mimo výrobního, režijního a odpadního materiálu) dle platné směrnice
  • Koordinace realizace staveb ze strany firmy, sledování průběhu stavby, jednání s investorem
  • Sledování a kontrola finančního rozpočtu stavby
  • Správa a vedení archivu dokumentace k nemovitostem
  • Vyřizování reklamací v oblasti nemovitostí a majetku (investic)

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • VŠ / SŠ vzdělání
  • Min. praxe v oblasti investic 3 roky
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
  • Komunikační, organizační, řídící a rozhodovací schopnost
  • Pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování