Finanční účetní, plat do 45 000 CZK (Ref. č.: 111)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– zpracování a kontrola přidělené části účetnictví společnosti

– komunikace s odběrateli a dodavateli, spolupráce s kolegy z různých oddělení

– komplexní vedení účetnictví svěřených společností

– příprava a zaúčtování účetních podkladů, jejich kontrola

– práce s interními daty a systémem

– příprava auditních podkladů a spolupráce s audit

– příprava podkladů pro daňová přiznání a přiznání DPH

– zpracování reportů

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru

• znalost podvojného účetnictví

• 3-5 let praxe na pozici samostatné účetní

• znalost práce s PC, znalost MS Office

• znalost AJ na komunikativní úrovni

• znalost účetního systému Helios anebo Axapta výhodou

• znalost českých účetních standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení

• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

• příležitost profesionálně růst

• dynamická a různorodá práce

• příjemné pracovní prostředí

• kolektivní aktivity (teambuilding)

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.12.2016 (zbývá ještě 17 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Přední mezinárodní developerská společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2827489   Datum zveřejnění: 25.11.2016