Využij šanci a připoj se k týmu lídra v oboru technologií! (Servisní technik)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava - Hrabová, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
17 500 Kč až 22 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NEČEKEJ NA NIC A PŘIPOJ SE DO SKVĚLÉHO TÝMU FIRMY, KTERÉ ZÁLEŽÍ NA JEJICH ZAMĚSTNANCÍCH!

Díky kvalitě našich služeb a proaktivnímu přístupu k zákazníkům jsme se zařadili mezi TOP IT společnosti. Stejným způsobem přistupujeme i k zaměstnancům a můžeme se pochlubit nízkou fluktuací.

Pro nově vznikající provoz zabývající se servisem spotřební elektroniky hledáme nové kolegy na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA. Přidej se k nám i Ty a přesvědč se, že existuje firma, která si své zaměstnance hýčká.

NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE BUDE SERVIS DROBNÉ ELEKTRONIKY.

Zaměstnanecké výhody, benefity

ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI SI ZASLOUŽÍŠ ŘADU VÝHOD JAKO:
- pravidelný jistý příjem 17 500 Kč a smlouvu na HPP
- možnost kariérního růstu na vyšší pozici se mzdou 22 000 Kč

Po práci se bavíme, 2x týdně si chodíme zahrát fotbal či volejbal, protože nenejen prací živ je člověk :-).

- dále dotované závodní stravování- velký výběr z až šesti jídel, kdy nejdražší jídlo stojí 24 Kč
- pomož kamarádovi sehnat práci a získej náborový příspěvek 3000 Kč
- samozřejmostí je týden dovolené navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ničeho se neboj, vzdělání v oboru není třeba. Stačí nám pouze tvá pracovitost a zručnost. Vše, co budeš při své práci potřebovat, Tě naučíme při vstupním školení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2829530   Datum zveřejnění: 28.11.2016