Mistr výroby - až 35 000 Kč

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Tábor

Popis pozice

Máte technické smýšlení, manažerské schopnosti a pracovní zkušenosti, které můžete uplatnit na pozici Mistra výroby? Stabilní mezinárodní výrobní společnost na Táborsku se o Vás ráda dozví více !

  • Řízení činnosti zaměstnanců na svěřeném úseku
  • Rozdělení práce jednotlivým pracovníkům
  • Zajišťování a dodržování technologické kázně a disciplíny
  • Dohlížení nad bezpečností práce
  • Kontrola, údržba a revize strojů

Profil kandidáta

Co očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost NJ vítána
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zodpovědnou, náročnou práci
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Motivační platové a osobní ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2833422  Datum zveřejnění: 19.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 35000 Kč