Nábor kmenových zaměstnanců, operátor výroby, mzda od 22000 Kč/měs.

Okres Písek

Popis pozice

Nevadí ti fyzická práce a chceš si vydělat hodně peněz? Máme PRO Tebe jedinečnou příležitost získat stabilní práci, kde dostaneš hned při nástupu smlouvu na dobu neurčitou a už po 1 roce můžeš postoupit na vedoucí nebo lépe kvalifikované pozice.

Skvělá příležitost pro absolventy SOU a SŠ / VŠ technického zaměření. Uplatnit své znalosti a zkušenosti zde mohou i elektrikáři, elektromechanici, automechanici, autotronici a pod.

Místo výkonu práce: Písek
Třísměnný provoz
Nástup - dle domluvy (pokud jsi zaměstnaný a úspěšně projdeš při pohovoru - rádi si na tebe počkáme)

Před tím než nastoupíš půjdeš na osobní pohovor, kde se dozvíš všechny potřebné informace o společnosti, finančním ohodnocením a benefitech a půjdeš si prohlédnout pracovní pozici.

Náplň práce:
  • obsluha strojů
  • zakládání a odebírání dílů
  • kontrola kvality
  • práce ve skladu

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • stabilitu
  • prokazatelnou praxi alespoň 2 roky / vzdělání SOU
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme

Nabídka pro Tebe:
ZÁKLADNÍ MZDA
• ZÁKLADNÍ MZDA 19.000,-
• PO 3 MĚSÍCÍCH NAVÝŠENÍ NA 20.000,-

PŘÍPLATKY
• Noční směna 20%
• Příplatky za práci o víkendu (nad rámec ZP) 20 %
• Svátek 100 %
• 25 dní dovolené

OSTATNÍ BENEFITY
• Příspěvek na dopravu
• na extra směny taxi
• Po zapracování jednorázová odměna 2000,-
• Rozsáhlý cafeteria systém - 1.000 – 3.900 Kč/ čtvrtletí
• Měsíční odměny od mistra výroby dle plnění

Pololetní bonusy
• Odměny pro dělnické pozice za zlepšovací návrhy ve výrobě

• Pracovní oblečení
• Příspěvek na stravu

Možnost kariérního postupu na vyšší pozice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2835412  Datum zveřejnění: 1.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000-32000