Plánovač výroby

Jihočeský kraj, Okres Prachatice, Okres Strakonice

Popis pozice

Máte zkušenosti s plánováním výroby a domluvíte se německy? Pak máme pracovní pozici právě pro Vás v perspektivní mezinárodní výrobní společnosti v okr. Prachatice !

• Provádění samostatných činností v oblasti výrobního plánování
• Komunikace s výrobou, logistikou, nákupem
• Kontrola dodržování výrobních plánů
• Zadávání veřejných zakázek, sledování výrobních termínů

Očekáváme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praktické zkušenosti ve výrobní společnosti
• Dobrá znalost NJ
• Dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel), znalost SAP výhodou
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Zodpovědnost a flexibilita

Nabízíme

• Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování
• Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
• Možnost profesního růstu
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2836997  Datum zveřejnění: 29.3.2017