Obchodník s technickým backgroundem

Pardubický kraj, Středočeský kraj, Okres Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Jste rozený obchodník, který se orientuje v průmyslových oblastech? Zajímáte se o moderní technologie a dokážete klienta zaujmout?

Na nově otevřenou pozici Technického obchodního zástupce přijmeme člověka znalého techniky a částečně angličtiny.

Vaší lokalitou bude celá ČR, popřípadě státy na území Evropy, místo kanceláře v okrese Ústí nad Orlicí nebo částečně Praha.

Detaily:
  • Vaším úkolem bude získávat zakázky průmyslového charakteru

  • Prodej produktů a řešení pro realizaci komunikačních projektů, sítí, automatizace

  • Budete vést obchodní jednání stejně jako přípravu a následnou dokumentaci

  • Za Vámi bude stát tým techniků, kteří podávají podporu zákazníkům

  • Vaším úkolem je získávat požadavky od zákazníků a navrhovat změny či úpravy na výrobích

  • Postavíte se na trh práce jako profík, který zná své konkurenty

Profil kandidáta

  • Potřebujeme obchodníka, který rozumí průmyslovému odvětví

  • Obchodní zkušenosti na vyšší úrovni, NEBO chuť začít obchodovat poté, co jste pracovali v oblasti průmyslové automatizace (dodávky technologických, řídících aj. systémů)

  • Vzdělání technického zaměření (výhoda elektro)

  • Znalost AJ na úrovni střední - dorozumění a komunikace

  • ŘP sk.B, znalost práce na PC

Nabízíme

  • Možnost práce z Prahy - bude k dispozici automobil, návštěvy centrály občasné

  • Zaškolí Vás na jejich služby a produkty

  • Budete pracovat ve významné firmě, která velmi prosperuje a rozrůstá se, ve společnosti, která nedávno prošla změnami

  • Platové ohodnocení rozděleno na fix a odměny dle výkonů

  • Práce na trvalý pracovní poměr

  • Benefity - možnost homeoffice, stravenky, očkování, příspěvky k životnímu a pracovnímu výročí, mobilní telefon, notebook,..)

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2839803  Datum zveřejnění: 6.1.2017