Hledáme spokojeného GL-káře, účtuj s námi mezinárodní klienty!

Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Popis pozice

Měli jste na storosti komplexní vedení účetní agendy pro různorodé klienty? Máte rádi čísla a chcete pracovat v multikulturním prostředí americké společnosti s denním využitím anglického či dalšího jazyka?

Společnost sídlící na Pankráci, rozšiřuje svůj účetní tým o nového účetního specialistu.

GL Accountant bude zodpovědný na přípravu, vedení a kontrolu účetních operací, schvalování faktur, clearing BS účtů, pre-billing aktivity, měsíční rekonciliace, distribuci reportů - P/L, Labor and Expense reports, CAPEX. Dále bude spolupracovat na interních a externích auditech, na závěrkách s ostatními odděleními a další aktivity.

Máme pro Vás jak juniorní roli, tak také seniorní, proto nevadí, pokud nemáte zkušenost se všemi zmíněnými aktivitami.

Profil kandidáta

Pokud máte alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné účetní pozici a mluvíte výborně anglicky, zašlete nám své CV pouze v anglickém jazyce.

Vaší výhodou bude znalost systému SAP a MS Office - převážně Excelu, analytické a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů a zodpovědnost za dané termíny.

Setkali jste se pouze s některými ze zmíněných účetních aktivit? Nevadí, jsme schopni Vám nabídnout juniornější level pozice přizpůsobený Vašim znalostech a dovednostem.

Nabízíme

Získáte kontrakt na HPP ihned na dobu neurčitou.
Budete moci čerpat zajímavé benefity, např. flexibilní pracovní dobu (9:30 - 15:30).
Chcete se kontinuálně vzdělávat ve Vašich jazycích? Nabízíme studium jazyků ve vnitřní univerzitě s ročním příspěvkem Kč 5.400.
Systém kafetérie - 3% ze mzdy jsou Vám k dispozici na čerpání mimopracovních aktivit.
Stravenky v hodnotě Kč 80, 25 dní dovolené, rotační program a další.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2840097  Datum zveřejnění: 28.4.2017