Obchodní zástupce - FMCG / potravinářství

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro potravinářskou společnost sídlící na Táborsku hledáme 2 obchodní zástupce.
1) zastoupení pro Jižní a Střední Čechy
2) zastoupení pro oblast Jižní Moravy (Brno, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Přerov)

  • Zajištění kompletní obchodní a marketingové činnosti v daném regionu
  • Odpovědnost za prodej a prezentaci firemních výrobků
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče a poradenství stávajícím klientům

Očekáváme:
  • Obchodní praxe v rychloobrátkovém zboží
  • Organizační, komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou, stabilní pracovní příležitost
  • Motivační finanční ohodnocení dle praxe
  • Služební automobil
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2843716  Datum zveřejnění: 7.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 Kč