Specialista digitální zákaznické cesty

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Energetická společnost přijme pro svůj digitální tým kolegu, který pomůže s vybudováním online cesty podle zákazníka a s online marketing kampaněmi.

  • Vytváření plánů rozvoje na základě zákaznických zkušeností a definovaných cílů
  • Řízení online marketingových kampaní
  • Řízení svěřených projektů
  • Modelování a vytváření zákaznických cest v online prostředí
  • Účast na projektech společnosti v České republice a v zahraničí

Očekáváme:
  • VŠ vzdělání
  • Praxe 6 let, min. 2 roky ve srovnatelné oblasti výhodou
  • Výborná znalost práce s PC (MS Office, Outlook, Internet, PowerPoint)
  • Dobrá znalost AJ
  • Přehled o energetickém trhu v České republice velkou výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Vynikající analytické schopnosti
  • Dobrá úroveň slovní a písemné komunikace, předpoklady pro vedení jednání
  • Prezentační schopnosti a příjemné vystupování
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Odpovědnost, iniciativa a vysoká flexibilita
  • Plánovací a organizační předpoklady

Nabízíme

  • Zázemí dynamické, perspektivní obchodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování