HR Manažerka

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Nasbírala jste zkušenosti na vysoké HR pozici a hovoříte velmi dobře anglicky? Umíte dobře motivovat lidi ? Jste silná v argumentaci a vyjednávání ?

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme HR manažerku, která bude:

  • Zavádět efektivní systémy pro získávání a rozvoj zaměstnanců společnosti
  • Zajišťovat firemní cíle v oblasti lidských zdrojů
  • Komunikovat se zástupci odborových organizací
  • Vydávat vnitřní předpisy a kontrolovat jejich dodržování
  • Reportovat managementu
  • Garantovat pracovní podmínky a BOZP

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup, flexibilita
  • Samostatnost, zodpovědnost, profesionální vystupování

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Výborné platové ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu - na globální úroveň
  • Bonusové finanční ohodnocení
  • Obvyklé zaměstnanecké bonusy včetně stravenek
  • Nástup ihned
  • Příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2855102  Datum zveřejnění: 16.1.2017