Koordinátor kvality / EHS - až 40 000

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Evropský lídr v oblasti designu, testování a výroby přepravních systémů pro farmaceutický průmysl přijme do svého kolektivu EHS koordinátora / Regulatory Affairs Coordinator.

  • Zodpovědnost za veškeré EHS požadavky ve společnosti
  • Implementace nástrojů kvality a EHS
  • Udržování systému managementu kvality dle požadavků normy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001
  • Indentifikace rizik a zavádění preventivních opatření, implementace a koordinace EHS programů
  • Nárhy a aktualizace "Regulatory Affairs" aktivit, tvorba reportů a dokumentace
  • Zákaznická podpora kvality
  • Podpora při zavádění programu a postupů napříč odděleními společnosti

Požadujeme
  • SŠ/ VŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Prokazatelná praxe v oblasti EHS
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • Znalost MS Office
  • Předešlé zkušenosti v obalovém průmyslu výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Průběžné firemní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2858378  Datum zveřejnění: 20.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 40 000 Kč