Brand Manager

Okres Pardubice

Popis pozice

Marketing, móda, analýzy, tým.

Jsou Vám tyto aspekty blízké?

Na této pozici bude zodpovědní za:

MARKETING – Vaší produktem budou módní tištěné katalogy, budete zajišťovat rozvoj značky, promo a jiné marketingové akce.

Jak toho dosáhnete?

Pomocí marketingového TÝMU o 4 členech, který budete vést, resp. organizovat a delegovat úkoly.

Jak zjistíte, zda si Vaše kampaně vedou dobře?

Zpracovávat ANALÝZY, reporting a interpretovat výsledky… ale jen to nestačí..důležité bude navrhnout řešení či opatření.

Spolupracovat budete také s dalšími odděleními a komunikovat se zahraničními partnery.

Nabízíme

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti v marketingu

– schopnost vedení lidí

– anglický jazyk na min. středně pokročilé úrovni (B2)

– znalost MS Excel

Ale hlavně zapálenost pro práci!

Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti apod. zřejmě není nutné vyjmenovávat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2858488  Datum zveřejnění: 19.12.2016