Technický obchodní zástupce pro Německo

Okres Pardubice

Popis pozice

Vstupte do nového roku novou prací!

Jste technický typ, který dokáže řešit obchodní případy od malých produktů až po velké technologické celky? Hovoříte plynně německy a nevadí Vám časté cestování do zahraničí?

Zastupujeme společnost s rozsáhlým technologickým zázemím produkující stroje, zařízení převážně do plastikářského průmyslu.

Jako obchodní zástupce se budete starat z jedné třetiny o již zavedené obchody a dále vyhledávat potenciální klienty.

Samostatně si budete navolávat schůzky, jednat s obchodními partnery a rezentovat produkty společnosti včetně technického poradenství.

Pro zpracování nabídek je Vám k dispozici back office.

Více jak polovinu týdne budete jezdit na schůzky do Německa.

Profil kandidáta

  • potřebujeme aktivního, energického člověka s obchodními dovednostmi

  • jazykově vybavený - neměcký jazyk na pokročilé úrovni

  • nemusíte disponovat dlouholetými zkušenostmi, otevřeni jsme i juniorům

  • potřebujeme samostatného jedince, cílevědomého a tvrdě pracujícího (nespokojíme se s každým "obchoďákem")

  • ŘP sk. B povinnost, znalost MS Office a alespoň středoškolské vzdělání

Nabízíme

  • volnou pracovní dobu dle potřeb

  • trvalý pracovní úvazek

  • dvousložkové platové ohodnocení z poloviny závislé na sjednaných kontraktech

  • nabízíme nové zaměsnání ve společnosti se stále rostoucím obratem, česká kultura

  • odborné školení na technologické portfolio

  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook a telefon

  • další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2869941  Datum zveřejnění: 2.1.2017