Asistentka prodeje

Praha

Popis pozice

Máme pro Vás sladkou příležitost stát se asistentkou prodeje na pobočce, kde budete aktivně prodávat delikatesní čokoládové výrobky jedné z předních značek

Co bude Vaší náplní práce?
• poskytovat poradenství zákazníkovi a aktivně prodávat protfolio produktů
• obsluhovat pokladnu
• přijímat a vydávat zboží, invetury
• v nepřítomnosti manažera být zodpovědná za chod pobočky

Profil kandidáta

Co Vám nesmí chybět?
• min. SŠ
• alespoň 1 rok zkušeností na pozici asistentky prodeje
• základní znalost angličtiny - pro komunikaci se zahraničními zákazníky
• reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování
• vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
• časová flexibilita, schopnost pracovat pod tlakem, aktivní přístup k práci

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• práci na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti
• velice příjemné a luxusní pracovní prostředí
• mladý dynamický tým spolupracovníků
• pestrou pracovní náplň, možnost seberealizace
• zajímavé a motivační finanční ohodnocení
• možnost kariérního růstu
• smlouvu na dobu neurčitou
• firemní benefity
• slevu na produkty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2872399  Datum zveřejnění: 7.3.2017