Obchodní zástupce - rychloobrátkové zboží

Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Příbram

Popis pozice

Hledáme posilu do našeho mladého, dynamického týmu ! Jsi nadšenec do obchodu a máš rád kvalitní produkty ? Nebojíš se tvrdé práce a chceš přispět k rozvoji byznysu mezinárodní společnosti? Rádi Tě uvítáme !

  • Získávání nových zákazníků, aktivní prodej - prostě byznys
  • Péče o zákazníky - navazování těch nejlepších vztahů
  • Plnění obchodních plánů a rozvíjení regionu

Očekáváme:
  • Chuť do práce
  • Energická, motivovaná osobnost
  • Komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti - prokazatelné výsledky
  • Min. SŠ vzdělání
  • ŘP sk. B

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí obrovské společnosti
  • Interní zaškolení a podporu
  • Kariérní posun
  • Auto i k soukromým účelům
  • Tablet
  • Telefon
  • Stravenky
  • Oblast : Písecko, Strakonicko, Příbramsko

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2879087  Datum zveřejnění: 6.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 28 000 Kč fix + bonusy