Technolog výroby

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní potravinářskou výrobní společnost na Táborsku, patřícího k evropské špičce ve svém oboru hledáme
Technologa / technoložku

  • Technologická podpora výroby
  • Podílení se na nových projektech, zavádění nových technologií
  • Provádění změn a inovací v rámci výrobního procesu
  • Úzká spolupráce s manažerem kvality - realizace nápravných opatření
  • Vyhodnocení spotřeby surovin

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (potravinářského / zemědělského / chemického výhodou) - vhodné i pro absolventy se školní praxí
  • Praxe v oboru vítána
  • Znalost AJ min. B1
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Motivační nástupní platové ohodnocení dle praxe s potenciálem dalšího růstu
  • Průběžné firemní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2879236  Datum zveřejnění: 6.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle praxe a zkušeností