Zkušená samostatná účetní

Okres Pardubice

Popis pozice

Začali jste pracovat v ekonomické oblasti a našli jste se v ní? Máte pocit, že účetnictví je to, co Vás bude bavit, kde nebudete závislí na výkonu ostatních?

Pokud se chystáte v novém roce udělat změnu, začněte se změnou prostředí v práci!

Výrobná příležitost pro motivovaného člověka, který je v procesu rozvoje svých dovedností - okres Pardubice.

Bude na Vás abyste:
  • účtovali přijaté faktury a další doklady

  • prováděli účetní úkony včetně DPH, účtování majetku a také pravidelné závěrky

  • připravovali podklady pro controlling a externí poradce

  • spolupracovali s dalšími úkony na ekonomickém oddělení

Profil kandidáta

  • potřebujeme již zkušenější účetní alespoň 2 roky

  • chceme, abyste měli vzdělání v oboru

  • měli byste znát dobře podvojné účetnictví a daně (podklady)

  • uplatní se osoba otevřená novým zkušenostem, která se chce učit a zvládne to samostatně

  • uplatntíte také svou časovou flexibilitu

Nabízíme

Mezi Vaše odměny bude patřit:

  • příjemné pracovní prostředí

  • pravidelná měsíční mzda a odměny

  • dovolená navýšená o 1 týden

  • další benefity, společné akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2879382  Datum zveřejnění: 6.1.2017