SAP Key User - nadstandardní ohodnocení

Jihočeský kraj, Okres Prachatice

Popis pozice

Výrobní společnost na Prachaticku nabízí klíčovou pozici SAP KEY USER do oddělení kvality.

  • Podpora projektového týmu kvality
  • Počítačem podporovaná kontrola kvality CAQ
  • Příprava školících podkladů pro kontrolu kvality
  • Příprava zlepšovacích návrhů pro SAP QM modul a BI modul
  • Vyhodnocování ukazatelů v SAP BI

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • Znalost NJ (B1), případně znalost AJ
  • Praxe a znalost SAP BI výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a stále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • Odborné zaškolení, pravidelné vzdělávání
  • Práci v dynamickém týmu
  • Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost kariérního růstů
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příšpěvek na penzijní/životní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2884198  Datum zveřejnění: 13.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou dle praxe