Operátor výroby - Brno Slatina!

Brno - město

Popis pozice

Hledáme zaměstnance na pozici Operátor výroby ve velmi úspěšné společnosti z oblasti technologie. Práci budete vykonávat klimatizovaném prostředí v Brně-Slatině, jedná se o nepásovou výrobu.

Vaší náplní práce bude montáž elektromechanických produktů, kompletování a lisování výrobků, popřípadě pájení.

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • Úspěšný uchazeč bude mít zájem o práci v třísměnném provozu a bude schopný číst pracovní instrukce.
  • Zkušenosti v oblasti elektro vítány
  • Zkušenosti s pájením mikropájkou vítány (není podmínkou – nabízíme zaškolení)
  • Schopnost pracovat ve 3směnném provozu – ranní, odpolední a noční směny – 8 hodin
  • Dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

Nabízíme

Nabízíme
  • Práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné technologické společnosti Honeywell
  • Kompletní zaškolení
  • Pro zájemce možnost školení v oblasti pájení mikropájkou zdarma
  • Kariérní růst a s tím spojené navýšení mzdy
  • Měsíční bonusy až 1800 Kč
  • Příplatky za noční a víkendové směny
  • Měsíční příspěvek na praní prac. oděvů
  • Dotované závodní stravování
  • 1 týden dovolené navíc
  • Možnost parkování v parkovacím domě
  • Klimatizovaná výrobní hala
  • Vstupní lékařskou prohlídku hradíme
  • Dobrá dostupnost pro Brňáky i neBrňáky, vhodné pro muže i ženy!
  • Stabilní zaměstnání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2884737  Datum zveřejnění: 3.2.2017