Elektro páječ - Brno Slatina!

Brno - město

Popis pozice

Naučte se pájet mikropájkou!

Zašlete svůj životopis a my vám nabídneme:
  • Práci v pěkném, čistém, moderním prostředí, nejedná se o pásovou výrobu
  • Manuální práce drobnějšího charakteru
  • Osazování a pájení desek plošných spojů

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • Schopnost pracovat ve 3směnném provozu – ranní, odpolední a noční směny – 8 hodin
  • Schopnost pracovat dle pracovní dokumentace
  • Zkušenosti v oblasti elektro a pájení jsou nutností
  • Dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

Nabízíme

Odměny a benefity:
  • práci v úspěšně technologické společnosti Honeywell
  • Možnost kariérního růstu a mnoho finančních příspěvků
  • Bonusy až do výše 1800,-Kč
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Možnost naučit se něco nového - školení v pájení mikro-pájkou zdarma!
  • Při vstupním školení se vám budeme věnovat po dobu celého týdne!
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na OPP
  • Možnost parkování zdarma
  • Práci v klimatizovaném prostředí
  • Školení zdarma
  • Možnost karierního růstu
  • Vstupní lékařskou prohlídku hradíme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2884743  Datum zveřejnění: 3.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000-18 600 Kč