Administrativní pracovník - Brno!

Brno - město

Popis pozice

Baví Vás komunikace s lidmi?
Hledáte pracovní místo, ve kterém budete mít budoucnost?
Potřebujete stabilní pracovní dobu?

Pokud ano, tak neváhejte a kontaktujte nás!

Společnost E.ON zabývající se distribucí elektrické energie a zemního plynu, hledá vhodné kandidáty/ky na pozici Administrativní pracovnice.

Náplň práce:
  • zpracování písemných požadavků
  • obsluhu zákazníků
  • komunikace se zákazníkem písemnou a elektronickou formou
  • na této pozici Vám bude poskytnuta autonomie, po zaučení budete práci vykonávat pod minimálním dohledem

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • mluvený projev bez vad řeči
  • výbornou znalost českého jazyka
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikativnost
  • zkušenost na pozici Referent/ka výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní firmy
  • kvalitní zaškolení - jedinečná možnost naučit se pracovat v systému SAP
  • nástupní plat 17550 Kč/měsíc + 10% variabilní složka
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč/den (zaměstnavatel hradí 55%)
  • budete mít možnost pracovat na různorodých úkolech a rozvíjet své dovednosti v mnoha směrech
  • nástup k 1.2.2017

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2884792  Datum zveřejnění: 3.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 550 - 19 000 Kč