Začni nový rok ve skvělé práci - back office v automotive

Hlavní město Praha

Popis pozice

Je tu nový rok a s ním jedinečná příležitost skvělé nenáročné práce na pozici back office v oblasti automotive. Pracujte v příjemném prostředí a bezva kolektivu společnosti, která působí v automobilovém průmyslu a získejte pěknou finanční odměnu a mnoho benefitů.

Náplň práce:
Čeká Vás práce ve vývojovém centru, kde se testují senzory a softwary. Ty pak pomáhají lidem při řízení automobilů, při parkování a usnadňují nám všem v mnoha ohledech život. Proto je to práce velmi zajímavá, zároveň však nenáročná a má skutečně smysl. Budete mít na starost zpracování a vyhodnocování dat z testů a analýzu výsledků procesu.

Profil kandidáta

Ideální uchazeč:
Pokud máte dokončené středoškolské vzdělání a znalost angličtiny na úrovni A2/B1, rádi Vás mezi sebou přívítáme. Pro ty z Vás, kteří se zajímají o vývoj v oblasti techniky a automotive, je tato pozice jako stvořená.

Nabízíme

Čím Vás odměníme:
Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.700,-Kč. Samozřejmostí je široká škála benefitů jako jsou plnohodnotně hrazené stravenky, multisport karta, cafeterie, kantýna v office parku, dovolená 20 + 10 dní na kalendářní rok... Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, jež Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2892930  Datum zveřejnění: 15.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000-25.000 Kč