Asistentka prodeje

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Letiště Praha největší a nejvýznamnější letiště v České Republice, je křižovatkou cest, kde se potkávají různé národy a vy teď máte šanci stát se součástí toho nádherného a obrovského celku na pozici asistentky prodeje s každodenní možností využití anglického jazyka.

Vaší náplní práce bude prodej svěřeného sortimentu, zákaznický servis ochota pomoci zákazníkovi při výběru zboží, zodpovědnost za chod prodejny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy, stravenky a smlouvu na dobu neurčitou.

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2017 (zbývá ještě 12 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Letiště Praha

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochotu pracovat na dlouhý/ krátký týden, komunikativní znalost angličtiny, týmový duch a komunikační schopnosti, výhodou jsou zkušenosti z prodeje.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 2898411   Datum zveřejnění: 15.8.2017