Controller / Analytik junior

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Pracujete rád/a s čísly ? Jste analytická osobnost ? Chcete využít své znalosti němčiny ?
Pak hledáme právě Vás !

  • Tvorba reportů a analýz, práce s daty
  • Zpracování přehledů a prezentací
  • Plánování a organizování meetingů
  • Komunikace napříč společností
  • Vedení projektů, podpora vrcholovému managementu

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání finančního nebo technického směru - vhodné i pro absolventy s relevantní školní praxí
  • Velmi dobrá znalost NJ (B2/C1), znalost AJ výhodou
  • Znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Organizační, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dynamickou a různorodou práci
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Možnosti dalšího vzdělávání a růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2901302  Datum zveřejnění: 20.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností