IT specialista

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

  • Údržba a optimalizace IT infrastruktury ve skupině firem
  • Údržba a aktualizace PC a serverů ve firmě
  • Údržba hardwaru, telefonního a kamerového systému
  • Softwarové politika, licence, smlouvy; zodpovědnost za nákupy
  • Kontakt s ISP, dodavatelky hlasových služeb
  • Programování uživatelských reportů a aplikací pro interní použití
  • Administrativní podpora kolegů
  • Zálohovací a bezpečnostní postupy
  • Údržba databází a dotazy z nich

Požadujeme
  • Dobrá komunikace v ČJ a AJ – slovem i písmem
  • Znalost Hardwaru, znalost Windows serverů
  • Znalost a zkušenost s databázemi (MS SQL, Sybase, jiné)
  • Znalost programování a/nebo skriptování (.NET, Java, jiné)
  • Znalost síťové komunikace (TCP/IP)
  • Zkušenosti s VPN a firewallem
  • Zkušenosti s aplikacemi otevřenými k rozšiřování
  • Otevřená mysl
  • Logické myšlení a plánování
  • Nezávislost v práci, předvídání problémů
  • Schopnost projektové a týmové práce

Nabízíme

  • Zázemí dynamické marketingové společnosti
  • Podpora a spolupráce v novém prostředí
  • Kvalitní hardware a software
  • Měsíční plat + možnost ročního bonusu
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2901440  Datum zveřejnění: 20.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou