Kontrolor kvality

Okres Nymburk

Popis pozice

Budete mít na starosti vytváření předpisů pro vstupní kontrolu, provádění vstupní kontroly a kontrolu kvality přijímaného materiálu.
Dále budete dělat fotodokumentaci a kontrolu dílů pro montážní kooperační výroby.
Vaší náplní práce bude také spolupracovat při správě dokumentace systému jakosti a podpora oddělení výroby.
V neposlední řadě budete provádět měření obsahu různých látek v tekutinách. (např. Ph vody)

Nabízíme

  • ohodnoceni budete dle toho, kolik zkušeností máte za sebou s navýšením po zkušební době a při dosažení samostatného plnění úkolů
  • prémie podle plnění osobních a týmových úkolů
  • mimořádné finanční příspěvky před zimní i letní dovolenou
  • od práce si dostatečně odpočinete, přes rok máte o několik dnů dovolené navíc třeba než Váš soused
  • možnost pracovního růstu v rámci skupiny i celé společnosti
  • obědy plně hrazené firmou
  • jednosměnný provoz
  • očkování proti viróze zdarma, přímo ve firmě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 2905896  Datum zveřejnění: 24.1.2017