Dobříš. Skladník s praxí i bez. Nástup ihned. Mzda od 114 Kč/h

Okres Příbram

Popis pozice

Hledáš stabilní práci ve skladu?? Máme ji pro tebe!! Nástupy jsou každou středu. Průměrný výdělek 20.000Kč/měs.!

Práce ve směnném provozu

Popis pozice:
  • obsluha VZV
  • balení výrobků
  • příprava k expedici
  • vyhledávání dílů v PC
  • práce s paletovým vozíkem
  • obsluha baličky

Bližší informace se dozvíte kdykoliv na tel.: 702 153 284, 739 343 024

Profil kandidáta

Požadujeme
  • spolehlivost
  • zkušenosti s prací ve skladu - výhodou
  • platný průkaz na VZV - velkou výhodou
zkušenosti s VZV nebo prací ve skladu výhodou

Nabízíme

Nabízíme
  • mzdu od 114 Kč/h pro pracovníky s praxí
  • příplatky za směnnost nad rámec ZP
  • 25 dní dovolené
  • měsíční odměny a bonusy dle plnění (0 - 3000 Kč/měs.)
  • stravenky / příspěvek na stravu
  • osobní ohodnocení (0-12 Kč/h)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2907581  Datum zveřejnění: 25.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18900 - 24000