Manažer kvality

Okres Příbram

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost na Příbramsku, hledáme lídra kvality !
  • Řízení a koordinace kvality
  • Produktová podpora
  • Optimalizace procesů managementu kvality
  • Vytváření interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
  • Řízení procesů budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
  • Prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality

Požadujeme
  • SŠ / VŠ technického směru
  • Zkušenosti s výrobou a zpracováním plastů nebo chemie výhodou
  • Velmi dobrá znalost AJ nutná / znalost NJ výhodou
  • Min. 2 roky praxe v oboru
  • Rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Pravidelné školení a kurzy
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2910778  Datum zveřejnění: 27.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou