Pravá ruka manažera kvality – Hořicko

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Příležitost také pro absolventy/tky!

Staňte se pravou rukou manažera kvality v menší společnosti, v níž se ale budete moci účastnit zajímavé práce a projektů.

Budete mít na starosti převážně administrativnější část, tzn. přípravu reportů kvality, tvorbu směrnic, aktualizaci dokumentace apod.

Poté realizovat procesy kvality u nových projektů.

Hodnotit dodavatele, řešit zákaznické reklamace.

Jistě ale víte, že kvalita a lean principy jsou ve většině případů neoddělitelné, budete se tedy také zabývat hodnocením produktivity práce, efektivity, úspor. Bude na Vás také vymýšlet nápravná opatření.

PROFIL KANDIDÁTA

Myslíme na Váš rozvoj, budete se účastnit odborných školení v AJ, proto potřebujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni min. B1.

Požadujeme také SŠ nebo VŠ vzdělání – technického směru.

Bude se Vám hodit alespoň částečná praxe ve výrobní společnosti, především na oddělení kvality, výroby či technologie.

Znáte ISO/TS nástroje zlepšování kvality? Skvělé!

Budete se muset orientovat v technické dokumentaci a znát alespoň základní principy štíhlé výroby.

Nabízíme

NABÍZÍME

Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních projektů.

Práci si budete organizovat sami – také díky pružné pracovní době (jednosměnný provoz).

Protože se s prázdným žaludkem pracuje špatně, čekají Vás obědy zdarma a nápoje na pracovišti.

V rámci dobrých vztahů s kolegy se budete setkávat na firemních akcích.

Čeká Vás podpora nadřízené, jež má dlouholeté zkušenosti v oblasti kvality – budete se učit od nejlepších!

Místo pracoviště je na Hořicku.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2911160  Datum zveřejnění: 27.1.2017