Koordinátor obchodu / Sales Coordinator

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost v Č. Budějovicích otevřela zcela nové příležitosti pro proaktivní koordinátory obchodu s aktivní NJ.

  • Zodpovědnost za telemarketing, zákaznických servis a administrativu
  • Denní podpora při řešení klientských požadavků
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, zlepšení prodejních aktivit
  • Úzká spolupráce se Sales Managerem, výrobou a marketingem
  • Dohled nad včasnou expedicí a dodáním zákazníkům

Očekáváme:
  • Předešlá praxe s obchodní činností, nejlépe telemarketing
  • Komunikativní znalost NJ - denní využití, znalost i AJ velkou výhodou
  • Zkušenosti s vývozem, fakturací
  • Zkušenosti s objednávkovým systémem ERP velkou výhodou
  • Zvládání multitaskingu, ochota práce pod tlakem
  • Pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Dynamické pracovní prostředí
  • Odborné zaškolení
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2927489  Datum zveřejnění: 9.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 30 000 Kč