Skladník/řidič VZV

Pohořelice, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Znojmo

Popis pozice

Pro sklady v Pohořelicích u Brna, hledáme skladníky i řidiče VZV.
Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci se zajímavým finančním ohodnocením i možností kariérního růstu.

Vaší náplní práce bude:
  • štítkování, lepení, balení zboží, kontrola zakázek
  • manipulace se skladovým zbožím
  • vykládky a nakládky kontejnerů pomocí manipulační techniky
  • komunikace s řidiči
  • práce se čtečkou a se skenerem
  • práce na balícím stroji
  • umisťování zboží do regálů

Profil kandidáta

  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)
  • časovou flexibilit, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • zkušenost s prací ve skladu je výhodu nikoliv podmínkou
  • průkaz na řízení VZV je výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci pro muže i ženy
  • důkladné zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • stravenky
  • bonusy, prémie
  • práci na HPP
  • platové ohodnocení až 104 Kč/hod.
  • nabízíme také svozy z Brna a ze Znojma

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2931354  Datum zveřejnění: 14.2.2017