Asistent zákaznické péče

Praha 5, Hlavní město Praha

Popis pozice

 telefonický a osobní kontakt s klienty - pasivní linka
 vyřizování požadavků klientů v systému
 poskytování informací o nových marketingových akcích
 komunikace a spolupráce s ostatními úseky společnosti
 výdej a příjem složek, skenování složek a dokumentů, podpora interních klientů

Profil kandidáta

 SŠ vzdělání
 zkušenosti v call centru nebo zákaznickém servise výhodou, nikoli podmínkou
 uživatelská znalost MS Office
 znalost AJ - výhodou
 dobré komunikační schopnosti, proaktivita
 prozákaznická orientace, orientace na výsledek a kvalitu
 flexibilita, odolnost vůči zátěži

Nabízíme

 práce v příjemném prostředí
 reálná možnost profesního růstu
 atraktivní finanční ohodnocení FIX + odměny
 25 dní dovolené
 5 sick days
 příspěvek na stravování
 vzdělávací kurzy, školení
 příspěvek na penzijní/ životní pojištění
 flexibilní začátek/ konec pracovní doby (8 – 17)
 práce na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2932512  Datum zveřejnění: 15.2.2017